ثبت نام و خرید لاستیک دولتی بارز، ایران تایر، کویر، یزد تایر 1400

ثبت نام و خرید لاستیک دولتی بارز، ایران تایر، کویر، یزد تایر 1400

ادمین دُکی کارز 24 دیدگاه

با نحوه ثبت نام و خرید لاستیک دولتی سهمیه‌ای: بارز، کویر، ایران تایر و یزد تایر به طور کاربردی آشنا خواهید شد. سوالات زیادی در این زمینه از جمله؛ ثبت نام لاستیک دولتی پراید و سواری، لاستیک دولتی موتور سیکلت، لاستیک دولتی در شهرها من جمله (قم، کرج، شیراز اصفهان، تبریز، مشهد، تهران و…). ما همه نکات مربوط به ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای را توضیح داده ایم. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت سهمیه، خرید و….

همچنین بخوانید:

بهترین لاستیک ایرانی | آپدیت 1400

وضع لاستیک دولتی در ایران

اختصاصی دکی کارز؛ این روزها که با تحریم روز افزون دولت آمریکا علیه ایران روبرو می‌شویم، قیمت دلار و در کنارش قیمت اجناس نیز افزایش پیدا می‌کند. یکی از اجناسی که هر خودرو سواری از تیغه تیز آن نتوانسته بگریزد قیمت لاسیک خودرو است!

لاستیک خودرو از سال 97 با جهش‌های ناگهانی مواجه شد و تقریبا هر سال قیمت لاستیک 2 برابر شد و باعث شد خیلی از افراد از جمله افراد فعال در حوزه حمل و نقل (باربری، تاکسی، مسافربری و…) با مشکل جدی خرید لاستیک مواجه شوند.

ثبت نام لاستیک دولتی یا همان سهمیه‌ای تعاونی

دولت نیز با در نظر گرفتن یکسری مزایا ( که کافی هم نیست) شروع به پخش و فروش لاستیک دولتی کرده است و در زیر مجموعه آن، لاستیک سازان داخلی ایرانی از جمله: کویر تایر، بارز، ایران تایر، یزد تایر و گلدستون شروع به همکاری کرده‌اند و لاستیک‌های را با عنوان: لاستیک دولتی، تعاونی، سهمیه‌ای، مصوب و… که هر اسمی می‌توان روی آن گذاشت روانه بازار کرده‌اند.

از این رو تصمیم گرفتیم در دکی کارز یک آموزش کامل برای شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید لاستیک دولتی (سهمیه، تعاونی) خودرو خود را دریافت کنید. در این پست ثبت نام لاستیک دولتی، بارز، کویر تایر و ایران تایر به طور کامل توضیح داده خواهد شد. کافیست بعد از آموزش وارد سامانه‌های لاستیک دولتی شوید و لاستیک دولتی خود را ثبت نام و خرید کنید.

همچنین بخوانید:

عمر مفید لاستیک ماشین چه قدر است؟

ثبت نام و خرید لاستیک دولتی چه مزیتی داره؟

مهم‌ترین مزیت ثبت نام و خرید لاستیک دولتی این هست که؛ قیمت لاستیک دولتی معمولا نسبت به خرید لاستیک از بازار کمتر هست. معمولا بین 10- 35 درصد، لاستیک دولتی از لاستیک موجود در بازار ارزان تر هست. مزیت بعدی لاستیک دولتی این هست که قیمت لاستیک دولتی معمولا در همه جا یکسان هست، اما لاستیک آزاد در هر جای ممکن هست یک قیمت متفاوت داشته باشد.

همچنین بخوانید:

آب رادیاتور و نحوه تعویض آب رادیاتور

پس در کل از به فکر خرید لاستیک دولتی هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم ثبت نام و خرید و خودتون رو انجام دهید.

نحوه ثبت نام لاستیک دولتی (سهمیه، تعاونی)

برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی (سهمیه) شما 3 راه دارید که لاستیک دولتی برای خودروی خود ثبت نام و دریافت کنید. که به شرح زیر هست:

1- مراجعه به سامانه تخصیص کالا برای ثبت نام و خرید لاستیک دولتی.

2- مراجعه به وبسایت رسمی تولید کنندگان لاستیک در ایران جهت ثبت نام و خرید لاستیک دولتی.

هر یک از تولید کنندگان لاستیک در ایران یک سایت رسمی دارن که می‌توان از آن طریق نسبت به خرید و ثبت نام لاستیک (چه سهمیه دولتی چه آزاد) اقدام کرد.

3- مراجعه حضوری به نمایندگانی که توسط تولید کنندگان داخلی اعلام شدن برای خرید لاستیک دولتی (باید استارت ماشین رو بزنید و بروید بیرون که این مورد هم خدمتتون عرض می‌کنیم).

همچنین بخوانید:

شرایط تعویض پلاک 1400

1- ثبت نام لاستیک دولتی سهمیه‌ای از طریق سامانه توزیع کالا

نکته مهم:

ثبت نام در سایت تخصیص کالا برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی (تعاونی)؛ فعلا مختص ناوگان خودروهای سنگین و نیمه سنگینه. پس برای سواری از روش‌های 2 و 3 استفاده کنید.

اما خب به هر حال برای ثبت نام لاستیک دولتی اول در این سامانه یه ثبت نامی کنید شاید در جایی به کار خورد.

برای ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی از طریق سامانه توزیع کالا باید وارد وبسایت رسمی این سامانه شوید. لینک در زیر قرار داده شده.

لینک رسمی ثبت نام لاستیک دولتی در سامانه تخصیص کالا (فعلا مختص خودروهای سنگین و نیمه سنگین): kala.ntsw.ir

بعد از کلیک و ورود به سامانه دریافت لاستیک دولتی باید اطلاعات هویتی خودتون رو وارد کنید؛ کد ملی به همراه شماره تلفن. بعد از وارد کردن شماره تلفن در مرحله بعد برای شماره شما یک کد اعتبارسنجی ارسال می‌شود.

بعد از ورود اطلاعات و راستی آزمایی شماره موبایل وارد صفحه زیر می‌شوید:

ثبت نام و خرید لاستیک دولتی در سامانه تخصیص کالا

حالا باید مواردی که در کادرها مشخص شده را پر کنید. مواردی که در سامانه تخصیص کالا برای ثبت نام لاستیک دولتی (تعاونی) نیاز هست:

 • شماره شاسی خودرو
 • شماره موتور
 • شماره VIN

همه این مشخصات روی کارت وسیله نقلیه موجوده.

تا همین جای کار کافیه، چون کاره دیگری نمی‌توانید انجام دهید!

اگر اطلاعات و رویدادهای جدیدی برای وبسایت توزیع کالا جهت ثبت نام لاستیک دولتی رخ داد به شما در همین صفحه اطلاع رسانی میشه.

همچنین بخوانید:

علائم خرابی کویل

2- دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی (سهمیه‌ای) از طریق وبسایت تولید کنندگان لاستیک ایرانی

نام شرکت تولید کننده لاستیکارزیابی دکی کارز از کیفیت و عملکرد وبسایت برای ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی (از 10)
بارز4
کویر تایر7
ایران تایر5

راه دومی که در اول پست معرفی شد، ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی از طریق خود تولید کنندگان لاستیک در ایران هست. برای ثبت نام لاستیک دولتی از این طریق هم راهنمای زیر را طی کنید.

ورود به سایت رسمی توزیع کنندگان. لینک ورود به وبسایت رسمی این سایت‌ها برای ثبت نام لاستیک دولتی گذاشته شده.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز: بارز

ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر: کویر تایر

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر: ایران تایر

ثبت نام لاستیک دولتی بارز

دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی بارز
ثبت نام لاستیک دولتی بارز

بارز هم جز شرکت‌هایی است که ثبت نام لاستیک دولتی را در سایت خود راه انداخته. طبق بررسی‌هایی که کردیم قیمت لاستیک دولتی بارز با قیمت بازار تفاوت داره و ارزش ثبت نام لاستیک دولتی را دارد اما یک موضوعی که هست، ثبت نام لاستیک دولتی بارز واقعا دردسر دارد! همانطور که در بالا هم ذکر کردیم ثبت نام لاستیک بارز امتیاز خوبی از ما نگرفت، سایت بارز از سرعت خوبی برخوردار نبود و همچنین بسیازی از کاربران در خصوص ثبت نام لاستیک دولتی بارز شکایت دارند. اما بهرحال ما نحوه ثبت نام لاستیک دولتی بارز رو هم توضیح داده‌ایم.

کاربران می‌گویند برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز در ساعات تعیین شده وارد سایت می‌شدند اما اون قدر سرعت سایت بارز کاهش پیدا می‌کرده که عمبلیات ثبت نام لاستیک دولتی بارز تقریبا غیر ممکن بود.

لاستیک دولتی بارز نیز برای دریافت لاستیک دولتی بارز یکسری شرایط رو تعیین کرده که باید شامل این شرایط شوید تا بتواید لاستیک دولتی بارز خود را دریافت کنید.

بعد از ورود به سایت بارز می‌توانید شروع به خرید کنید. اما باید موارد زیر که توسط بارز برای خرید لاستیک دولتی ارائه شده رو مطالعه کنید:

مشتریان محترم، فقط درصورت دریافت برگ چاپ رسید در مرحله آخر نوبت دهی، نوبت شما با موفقیت ثبت شده است. بدین معنی که دریافت پیامک به تنهایی به منزله ثبت نوبت شما نمی باشد. در صورت عدم دریافت برگ چاپ رسید، خواهشمند است نسبت به دریافت مجدد نوبت اقدام فرمایید.

نوبت دهی سرویس سنتر مشهد در روزهای سه شنبه و سرویس سنتر تهران در روزهای چهارشنبه ساعت 8 صبح انجام می شود.

فروش تایرهای CUV-SUV در این مراکز بدون نوبت انجام می شود.

 • قبل از دریافت نوبت، از سایز صحیح و مناسب تایر خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید، در صورت هرگونه مغایرت امکان تغییر سایز و تحویل تایرمقدور نمی باشد.
 • نوبت دهی در این سامانه مخصوص مصرف کنندگان نهایی و اشخاص حقیقی می‌باشد و به شرکت ها و اشخاص حقوقی نوبت دهی نمی شود، همچنین سوء استفاده از این سامانه پیگرد قانونی دارد. (شرکت ها و سازمان ها می توانند مستقیما با گروه صنعتی بارز مکاتبه نمایند.)
 • با هر کدملی، پلاک خودرو و شماره موبایل، امکان خرید حداکثر چهار حلقه تایر در سال فراهم می‌باشد.
 • ثبت نام می بایست به نام صاحب برگ سبز خودرو انجام شود و مشخصات مالک خودرو و خودروی انتخابی شما با مشخصات مندرج در کارت و برگ سبز خودرو یکسان باشد، در غیر اینصورت تحویل تایر مقدور نمی باشد.(اگر به هر دلیلی همه این مدارک بنام صاحب سند نمی باشد باید وکالتنامه محضری وجود داشته باشد.)
 • فروش تایر فقط به صاحب سند خودرو انجام می شود. (در صورتیکه صاحب سند امکان حضور نداشته باشد فقط بستگان درجه یک ایشان– پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزندان- با ارائه شناسنامه و احراز هویت می توانند بجای ایشان حضور یافته و مراحل خرید را تکمیل کنند.)
 • در صورت فوت نمودن صاحب سند خودرو، با ارائه کپی گواهی انحصار وراثت و خرید از کارت بانکی یکی از وراث این امکان وجود دارد.
 • حضور در زمان تعیین شده ضروری می باشد، لذا صرفا در زمان تعیین شده در سرویس سنتر حضور بهم رسانید، مراجعه در روزهای بعد به هیچ عنوان مورد پذیرش نمی باشد. لذا در صورتیکه فرد به هر دلیلی امکان حضور ندارد باید از طریق یکی از بستگان درجه یک که در بالا اعلام شد اقدام کند و در غیر اینصورت نوبت ایشان باطل می گردد.
 • خرید در سرویس سنتر صرفا” از طریق کارت بانکی صاحب سند خودرو (کارت بانکی به نام صاحب سند خودرو) امکان پذیر می باشد. دریافت وجه به صورت نقدی و یا با کارت فردی به غیر از صاحب سند خودرو مقدور نمی باشد.
 • لطفا در انتخاب و خرید خود دقت فرمایید در صورت تکمیل خرید، برگشت وجه امکان پذیر نمی باشد.
 • فروشگاه از پذیرش مدارک مخدوش و مغایر معذور خواهد بود.
 • طبق دستور اتحادیه لاستیک فروشان مشهد تایرهای خریداری شده در سرویس سنتر مشهد باید در محل سرویس سنتر مشهد روی محور خودرو نصب و پس از نصب به رؤیت کارشناس سرویس سنتر برسد.
 • مبنای قیمت تایر، قیمت مصوب در روز خرید می باشد و قیمت قطعی در سرویس سنترها در روز خرید اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها به پورتال گروه صنعتی بارز مراجعه فرمایید.
 • مسئولیت کلیه اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده خریدار بوده و قابل ویرایش نمی‌باشد.
 • کلیه تایرهای رادیال سیمی سواری گروه صنعتی بارز دارای 30 ماه خدمات پس از فروش می باشد.

با توجه به الزام وزارت بهداشت درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی، داشتن ماسک در هنگام ورود به سرویس سنتر و دریافت لاستیک دولتی (سهمیه) الزامی می‌باشد.

مدارک و شرایط ثبت نام لاستیک دولتی بارز

 • اصل و کپی برگ سبز خودرو – سند
 • اصل و کپی کارت ملی صاحب سند
 • اصل و کپی کارت ماشین
 • کارت بانکی صاحب سند خودرو –خرید حتما باید با کارت بانکی صاحب سند انجام شود.
 • رسید سامانه ثبت نام اینترنتی

بعد از خواندن موارد فوق برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز، تیک گزینه (حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های بارز را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافق هستم) را بزنید سپس روی موافقم و ادامه کلیک کنید.

برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز باید موارد بالا را به ترتیب انجام دهید تا بتوانید لاستیک را دریافت کنید.

 1. تایید شرایط ثبت نام لاستیک دولتی بارز
 2. احراز هویت
 3. ثبت مشخصات خودرو
 4. انتخاب محصول و ثبت نوبت
 5. چاپ نونت برای دریافت لاستیک دولتی

اگر همه مشخصات و شرایط ثبت نام لاستیک دولتی بارز رو دارید، برای ثبت نام و خرید لاستیک دولتی بارز هم کافیه مشخصات خودتون به همراه مشخصات خودرو را وارد کنید تا بتوانید ثبت نام را انجام بدید.

ارور صفحه ثبت نام لاستیک دولتی بارز
اروری که خیلی از دوستان موقع ثبت نام لاستیک دولتی توی وبسایت بارز باهاش روبرو هستند

ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

 ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر
ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

بعد از کلیک روی لینکی که در بالا براتون قرار دادیم می‌توانید وارد سایت کویر تایر و ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی کویر شوید.

مواردی که توسط کویر تایر برای ثبتنام لاستیک دولتی ارائه شده که باید داشته باشید:

جهت خرید، ابتدا باید در سامانه ثبت‌نام کرده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.

 • اطلاعات هویتی و آدرس
 • مشخصات خودرو
 • اسکن رنگی روی کارت ملی
 • اسکن رنگی کارت خودرو (رو و پشت)

سپس شروع به ثبت نام لاستیک دولتی در سامانه کویر تایر می‌کنید.

بعد از ورود و تایید موبایل از شما مواردی برای خودرو، نوع خودرو، بارگذاری مدارک و غیره خواسته می‌شود که با فیـــلــتر شکن خاموش موارد رو انجام دهید. چراکه در صورت روشن بودن فیلتر، در سامانه ثبتنام و دریافت لاستیک دولتی کویر تایر با خطا مواجه می‌شوید.

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

بعد از اینکه همانند ما همه مشخصات تکمیل و تایید شوند باید رو دکمه خرید کلیک کنید و با یک صفحه مانند عکس زیر روبرو می‌شوید که می‌توانید برای دریافت لاستیک دولتی خود در سامانه کویر تایر اقدام کنید.

خرید و ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر
ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

برای دریافت لاستیک دولتی ایران تایر باید از طریق لینکی که در بالا قرار داده شد وارد سایت ایران تایر شوید.

شرایطی که ایران تایر برای ثبت نام لاستیک ایران تایر ارائه داده به شرح زیر است:

مشتری محترم
ضمن تشکر از ابراز تمایل شما جهت خرید محصولات تولیدی این شرکت ، به آگاهی می رساند این شرکت ، از طریق سیستم فروش عرضه مستقیم، سعی دارد نسبت به توزیع بدون واسطه محصولات خویش با قیمت مصوب دولتی به مصرف کنندگان نهایی اقدام نماید . در این راستا و به منظور تسهیل و تسریع فرآیند فروش و تحویل کالا در حداقل زمان ممکن ، سامانه نوبت دهی اینترنتی را ایجاد و راه اندازی نموده است . لذا به منظور استفاده از فرصت مذکور و مزایای آن ، خواهشمند است نسبت به درج اطلاعات واقعی خویش در سامانه حاضر مطابق با اطلاعات قید شده در سند مالکیت خودرو ( برگه سبز ) اقدام نموده و در موعد و زمان ثبت شده و همراه با مدارک درخواستی به آدرس فروشگاه عرضه مستقیم شرکت مراجعه فرمایید . انتظار دارد از درج اطلاعات مغایر با محتویات سند خودرو در سامانه جدا خودداری گردد .

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

مهم:

در صورت عدم مراجعه در تاریخ مقرر، نوبت اختصاص یافته باطل گردیده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
مصرف کننده محترم می بایست نسبت به ویرایش اطلاعات خویش و نوبت جدید اقدام نماید.

شرایط دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

 1. براساس شرایط تعیین شده و به منظور توزیع همگانی سهمیه تایر ، مقرر گردیده است در هر سال 2 حلقه تایر برای هر شماره ملی تحویل گردد لذا چنانچه در سال جاری نسبت به دریافت سهمیه خویش اقدام نموده اید، متاسفانه امکان فروش مجدد وجود نداشته و تقاضا دارد از ثبت نام اجتناب نمایید
 2. فروشگاه عرضه مستقیم از پذیرش پول نقد جدا” معذور می‌باشد و صرفا ” از طریق کارت بانکی نسبت به دریافت وجه تایر فروخته شده اقدام می نماید.
 3. در قبال تحویل تایر، فاکتور رسمی با درج قیمت، تعداد و مشخصات تایر صادر و تحویل می‌گردد. لذا لازم است مشتری گرامی نسبت به دریافت و نگهداری فاکتور مربوطه تا زمان خروج لاستیک از فروشگاه اقدام نماید.
 4. به منظور تسریع در اجرای فرآیند فروش و تحویل کالا، حضور در زمان تعیین شده ضروری میباشد لذا صرفا در زمان تعیین شده در فروشگاه حضور یابید.
 5. فروشگاه از پذیرش مدارک مخدوش و مغایر معذور خواهد بود.
 6. کلیه تایرهای رادیال سیمی سواری عرضه شده دارای 4 سال و تایرهای نخی وانتی و باری دارای 3 سال گارانتی، در قبال عیوب ناشی از فرآیند تولید میباشند. لذا در صورت بروز مشکل فنی در حین مصرف، به دفتر مرکزی خدمات پس از فروش شرکت واقع در کیلومتر 5 جاده مخصوص کرج و یا نمایندگی های توزیع در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایرن تایر:

 1. اصل سند مالکیت خودرو ( برگه سبز ) به همراه کپی
 2. اصل کارت ملی صاحب سند خودرو به همراه کپی
 3. کارت بانکی صاحب سند خودرو
 4. اصل رسید سامانه ثبت نام اینترنتی

سپس تیک گزینه (حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های ایران تایر را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافق هستم) را بزنید.

به همین ترتیب موارد دیگر رو پر می‌کنید در وبسایت ایران تایر، تا به شما رسید نوبت خرید و دریافت لاستیک ایرانی ایران تایر داده شود. حتما از طریق لینک رسمی که برایتان قرار دادم نسبت به ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر اقدام کنید و گول افراد و سایت‌های دیگر رو نخورید.

ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر

برخی از کاربران درباره ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر سوال کرده بودند. طبق تحقیقاتی که ما در خصوص ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر انجام دادیم، ظاهرا امکان ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر بصورت اینترنتی وجود ندارد. اما لاستیک دولتی یزد تایر رو احتمالا بشه از بازار گیر آورد البته اگر گیر بیاد. باید به نمایندگان رسمی یزد تایر سر بزنید و ببینید لاستیک دولتی یزد تایر دارند یا خیر.

ما برای اینکه اطمینان بیشتری از بابت ثبت نام لاستیک دولتی بارز به دست بیاوریم به سایت یزد تایر سر زدیم و وقتی قصد به خرید داشتیم با خرید لاستیک فرغون روبرو شدیم! 🤔 به همین دلیل تا کار به جاهای بدتری نکشید از ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر دست کشیدیم!

ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر

 

3- دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی از طریق مراجعه حضوری به نمایندگان رسمی معرفی شده توسط شرکت‌ها

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به برخی نمایندگان معرفی شده توسط سازندگان لاستیک ایرانی نسبت به خرید و دریافت لاستیک دولتی اقدام کنید.

لینک دسترسی به این نمایندگان قرار داده شده است.

نمایندگی کویر تایر | نمایندگی بارز | نمایندگی ایران تایر | نمایندگی یزد تایر

در این پست سعی کردیم همه مواردی که برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی نیاز هست رو براتون فراهم کنیم. امیداروم بتوانید بعد از مشاهده این پست از دکی کارز لاستیک تعاونی یا همون دولتی ماشینتون رو ثبت نام و دریافت کنید.

اگر نظر یا سوالی در مورد لاستیک دولتی و یا همین مقاله دارید می‌توانید در بخش دیدگاه کامنت کنید.

ثبت نام لاستیک دولتی موتور سیکلت

برخی دوستان درخواست داشتند که درباره ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی موتور سیکلت هم توضیح دهید. راستش اطلاعات زیادی درباره لاستیک دولتی موتور سیکلت نداریم، اما تا جای که میدانیم توزیع لاستیک دولتی موتور سیکلت بصورت حضوری صورت میگیره و برای لاستیک دولتی موتور سیکلت باید تشریف ببرید نمایندگی رسمی.

قیمت لاستیک دولتی موتور سیکلت هم در دسترس ما نیست و در اینترنت هم موجود نبود. پس برای قیمت لاستیک دولتی موتور سیکلت هم باید بروید سراغ نمایندگی رسمی.

ثبت نام لاستیک دولتی سواری

ثبت نام لاستیک دولتی برای همه خودروهای سواری شخصی صورت میگیره و نگرانی از اون بابت وجود ندارد. مخصوصا همه خودروهای سواری ایران خودرو و سایپا که لاستیک دولتی سواری برای آنها موجوده. اما اگر خودرو سواری غیر ایرانی دارید، لاستیک دولتی سواری به شما تعلق نمی‌گیرد. پس اگر خودرو سواری بومی ایران خودرو یا سایپا دارید از بابت لاستیک دولتی سواری خیالتان راحت  باشد.

موارد و ابهاماتی که درباره لاستیک دولتی و ثبت نام آن توضیح داده شد:

مزایای خرید لاستیک دولتی

خرید لاستیک دولتی مزایای زیادی داره که از جمله می‌توان به قیمت مناسب، عدم نوسانات زیاد اون اشاره کرد. در کل خرید لاستیک دولتی یک عملیات کم دردسر هست که با قیمت پایین تری یک لاستیک رو خرید میکنید. اما خب خرید لاستیک دولتی مشکلاتی هم داره مثل دیرتر شدن فرآیند خرید و اینکه لاستیک ها همیشه برای خرید موجود نیستن.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز

خیلی از دوستان دنبال لاستیک دولتی بارز بودن. دنبال لاستیک دولتی بارز در شیراز، مشهد، شادآباد، تهران، کرج، اصفهان، که ما با معرفی نمایندگی‌ها که در بالا ذکر شد، همگی شهرها از جمله شهرهای اشاره شده در اون وجود دارند.

قیمت لاستیک دولتی بارز

قیمت لاستیک دولتی بارز همیشه ثابت نیست و در طول زمان دچار تغییر میشه. اما خب اگر سری به وبسایت رسمی دولتی بارز بزنید احتمالا قیمت لاستیک دولتی بارز رو در اونجا پیدا کنید.

لاستیک دولتی بارز پراید، پژو 405، پژو 206، پژو پارس تیبا، سمند، دنا

برخی دوستان راجب ثبت نام لاستیک دولتی بارز و قیمت برای خودروهای مختلف از جمله: پژو 405، پژو 206، پژو پارس، پراید تیبا، پیکان و …. پرسیده بودن. خوشبخانه همه شرکت‌ها نام برده شده یعنی بارز، کویر تایر، ایران تایر، یزدتایر، برای خودروهای ایرانی در حال تولید لاستیک دولتی هستند و شما به راحتی از طریق سامانه‌های ثبت نام لاستیک دولتی به راحتی می‌توانید اقدام کنید.

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

بعضی دوستان نیز دنبال لاستیک دولتی در شیراز، تهران، اصفهان، کرج، مشهد و دیگر شهرهای ایران بودند که همانطور که اشاره شد ما همه نمایندگی‌ها رو معرفی کردیم. کافیه روی لینک نمایندگی‌ها کلیک کنید و نمایندگی لاستیک دولتی ایران تایر شهر خودتون رو پیدا کنید.

قیمت لاستیک دولتی ایران تایر 1400

قیمت لاستیک دولتی ایران تایر هم مانند همه دیگر لاستیک های دولتی متغییر هست و باید به سامانه رسمی لاستیک دولتی ایران تایر برای قیمت دقیق لاستیک دولتی ایران تایر مراجعه کنید. مخصوصا در سال 1400 که قیمت های لاستیک متغییر میشود.

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر حضوری

برخی جاها ما شنیدیم که لاستیک دولتی ایران تایر خیلی تو زمینه اینترنتی و دولتی فعالیت خوبی نداریم و دنبال لاستیک ایران تایر به صورت حضور هستیم. اگر دنبال لاستیک دولتی ایران تایر حضوری هستید پس باید نمایندگی لاستیک دولتی ایران تایر که لینکش رو قرار دادیم رو دنبال کنید و نمایندگی ایران تایر شهرتون رو پیدا کنید و حضوری بروید دنبال لاستیک خود.

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر پراید 175

لاستیک دولتی ایران تایر فرقی نداره برای پراید با سابز 175 می‎‌خواهید یا پژو یا تیبا سمند یا هر خودروی دیگری، ایران تایر برای همه خودروها از جمله پراید 175 لاستیک دولتی میزند.

ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

هر برند لاستیکی طرفدار خودش رو داره، خیلی از کاربران نیز به دنبال لاستیک دولتی کویر در قم، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، کرج و دیگر شهرها بودن. کافیه روی لینک نمایندگی لاستیک کویر تایر کلیک کنید تا بتوانید نمایندگی‌های ارائه دهنده لاستیک دولتی کویر را در شهر خودتون پیدا کنید.

قیمت لاستیک دولتی کویر

قیمت لاستیک دولتی کویر هم مانند هر لاستیک دیگری نوسان داره. برای پیگیری و دانستن قیمت لاستیک دولتی کویر کافیه وارد وبسایت رسمی این شرکت شوید.

ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر

برخی دوستان به دنبال لاستیک دولتی یزد تایر در تهران، کرج، قم، شیراز، اصفهان، کرج و سایر شهرهای دیگر بودند. تا حالا عرضه لاستیک دولتی اینترنتی یزد تایر را ما مشاهده نکردیم. و توزیع لاستیک دولتی یزد تایر از طریق حضوری داره انجام میگیره. پس اگر قصد خرید حضوری لاستیک دولتی یزد تایر رو دارید میتویند از توزیع حضوری لاستیک دولتی یزد تایر برخوردار شوید. نمایندگی شهرها هم در بالا لینکش گذاشته شده.

قیمت لاستیک دولتی یزد تایر 1400

قیمت لاستیک دولتی یزد تایر هم مثل سایر لاستیک های دولتی متغییره، پس برای پیگیری قیمت لاستیک دولتی یزد تایر باید تشریف ببرید نمایندگی عرضه کننده و توزیع کننده یزد تایر.

ثبت نام لاستیک دولتی پراید

یه تحقیق کردیم دیدیم خیلی دنبال لاستیک دولتی پراید هستند. همانطور که اشاره کردیم لاستیک دولتی برای همه خودروهای ایرانی از جمله پراید وجود داره. پس نگران لاستیک دولتی فقط برای پراید نباشد. از طرفی برخی دوستان دنبال قیمت لاستیک دولتی پراید بودند که اون هم در سایت ها موجوده. پس نگران لاستیک دولتی پراید 175 نباشید.

لاستیک دولتی پراید در همه شهرها از جمله؛ تهران، قم، شیراز، اصفهان، مشهد، کرج و سایر شهرها موجوده. پس  روی نمایندگی ها کلیک کنید و لاستیک دولتی پراید از نوع 175 را به راحتی ثبت نام و دریافت کنید.

‌سوالات متداول ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی

1- آیا همه افراد می‌توانند لاستیک دولتی ثبت نام کنند؟

بله. هر فرد دارای خودرو می‌تواند نسبت به دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی اقدام کند.

2- تعداد حلقه دریافتی برای لاستیک دولتی چه قدر است؟

شما در سال می‌توانید 2 – 4 حلقه لاستیک دولتی ثبت نام یا دریافت کنید. تعداد حلقه لاستیک بسته به نوع شرکت توریع کننده لاستیک دارد.

3- تفاوت قیمت لاستیک دولتی با قیمت لاستیک معمولی در بازار چه قدر است؟

تفاوت قیمت لاستیک دولتی (تعاونی) با لاستیکی که در بازار عرضه می‌شود؛ حدود 100 – 300 هزار تومان است.

4- کیفیت لاستیک دولتی با لاستیک موجود در بازار متفاوت است؟

خیر، کیفیت لاستیک دولتی و لاستیک بازاری یکسان است و تفاوتی در کیفیت و ساختار لاستیک‌ها وجود ندارد.

5- شرکت‌های فروشنده، لاستیکی غیر از لاستیک فابریک خودرو هم در ثبت نام لاستیک دولتی ارائه می‌دهند؟

بله، اما در حال حاضر در ثبت نام لاستیک دولتی فقط سایز فابریک خودرو ارائه می‌شود.

6- مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاستیک دولتی چیست؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاستیک دولتی عبارتند از: کارت وسیله نقلیه، برگ سبز خودرو، کارت ملی، شناسنامه.

7- ثبت نام لاستیک دولتی بارز به چه صورت هست؟

ثبت نام لاستیک دولتی بارز هم مانند دیگر سامانه ها است. اما ظاهرا ثبت نام لاستیک دولتی بارز که در زمان‌های تعیین شده توسط بارز در سایت انجام میشه مشکلاتی زیادی دارد. خیلی از کاربران می‌گویند برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز مشکل دارند و در سایت بارز خیلی سریع موجودی لاستیک‌ها به پایان می‌رسد.

به مکالمه بپیوندید

24 نظر

 1. بسیار عالی نحوه دریافت لاستیک دولتی تعاونی رو توضیح دادید. هیچ سایت اینجور توضیح نداده بود.

  1. ممنونم دوست عزیز. بله سعی ما این بود شما به راحتی بتوانید لاستیک دولتی رو دریافت ثبت نام و خرید کنید.

   مطالب دیگر رو هم ببینید کاربردی هستند

  2. تشکر خیلی خوب نحوه ثبت نام و خرید لاستیک دولتی رو توضیح دادید. من دنبال لاستیک بارز بودم اما بنظرم کویر هم خوبه.

 2. آقا دمت گرم. خیلی باحال و کاربردی ثبت نام لاستیک دولتی رو‌ توضیح دادی. من دنبال لاستیک دولتی بارز بودم که ثبت نام کردم

 3. خیلی ممنون. عالی توضیح دادید نحوه ثبت نام لاستیک دولتی رو.
  یک مطلب هم برای کارشناسی قیمت خودرو بگذارید.

  1. تشکر هادی.
   بله حتما سعی میکنیم برای این موضوع هم مطلب بگذاریم. همچنین این مقاله برای لاستیک دولتی آپدیت میشه

    1. سلام دوست عزیز. اگر در بازار بصورت حضوری لاستیک دولتی پیدا نکرده‌اید، میتوانید از طریق سایت کویر تایر یا بارز ثبت نام کنید تا بصورت پستی لاستیک برای شما ارسال شود.

 4. واقعا بارز تو قضیه ثبت نام لاستیک دولتی اذیت میکنه.
  اما بازم ممنون از شما که این پست رو گذاشتید و مارو برای ثبت نام لاستیک دولتی راهنمایی کردید.

 5. خیلی ممنون از توضیحات عالی برای ثبت نام لاستیک دولتی.
  خواستم ببینم اشکالی داره لاستیک عقب بارز باشه لاستیک جلو کویر تایر؟
  ممون میشم پاسخ بدید

  1. تشکر از ثبت بازخورد مثبتتون.
   بهتر هستش که لاستیک عقب و جلو از یک برند باشه. چراکه اگر برند متفاوت باشه احتمالا زیاد نوع چینش آج لاستیک هم فرق داره پس یکی بودن لاستیک توصیه میشه. همچنین مقاله راهنمای خرید لاستیک مناسب کمک زیادی به شما میکنه.

 6. خیلی خوب ثبت نام لاستیک دولتی همه شرکتهارو توضیح دادید.
  لطفا برای روغن موتور هم بگذارید.

 7. بنظرم لاستیک بارز از کویر بهتره ولی خب فعلا هر کدوم دولتی هم گیر بیاد تو ایران بازم خدارو شکر

 8. عالی
  خیلی خوب و جامع توضیح دادید
  حقیقتا جای سوال اساسی باقی نموند
  تشکر✌️

 9. سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما .
  عزیز جان ، سرور گرامی ، بنده برای خودرو جیلی امگراند نیاز به ۴ حلقه لاستیک دولتی از هر برندی باشه به شماره 225/55R16 یا 215/55R16 نیاز دارم .
  لطفآ جواب بنده را بفرمائید که موجود دارید آدرس کامل عنایت کنید بیام خدمت برسم ؟
  تشکر

  1. درود بر شما دوست عزیز.
   ما در زمینه فروش لاستیک دولتی فعال نیستیم، این مقاله صرفا برای راهنمایی کاربران بود که به دنبال لاستیک دولتی هستند. بعید میدانم برای مدل خودروی شما لاستیک دولتی عرضه شود چراکه با توجه به مدل خودرو لاستیک توزیع میشود و همچنین سایزی که فرمودید تا جای که میدانیم زیر پوشش نیست.

   ما لینک نمایندگی‌های رسمی شرکت های تولید کننده لاستیک را گذاشته‌ایم. میتوانید با مراجعه حضوری به این نمایندگان مطمئن شوید. لاستیک دولتی ایران تایر معمولا فراوان تر از برندهای دیگر در بازار هست.

 10. سلام
  سازمان تاکسیرانی اکه به تعداد زیاد جهت اتوبوس ها بخواهد چطور باید درخواست بده؟
  ممنونم

  1. سلام این مورد رو باید مستقیم با شرکت های تولید کننده لاستیک پیگیری کنید. وارد سایت اصلی آنها بشید و از طریق شماره تلفن بخش تماس تلفن بزنید و موضوع را بررسی کنید. به پیشنهاد من از شرکت ایران تایر شروع کنید.

 11. سلام .ببخشید قیمت این تایر ها دولتی قیمت جفتی لاستیک ها هست یا تکی ممنون میشم جواب بدین

 12. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بلاگ دکی کارز