ثبت نام لاستیک دولتی بارز، ایران تایر، کویر، یزد تایر

ثبت نام لاستیک دولتی بارز، ایران تایر، کویر، یزد تایر

ادمین 11 دیدگاه

در این پست آموزشی از دکی کارز با نحوه ثبت نام لاستیک دولتی بارز، کویر، ایران تایر و یزد تایر به طور کاربردی آشنا خواهید شد؛ اگـــر به دنبال این سایت‌های عرضه کننده لاستیک دولتی هستید تا پایان این پست با ما همراه باشید چرا که همه نکات و مدارک مربوط به ثبت نام لاستیک دولتی بیان شده.

در ضمن؛ اگر در انتخاب یک لاستیک مناسب برای خودرو  راهنمایی نیاز دارید می‌توانید قبل از اقدام به خرید لاستیک دولتی از طریق مقاله زیر 0 تا 100 خرید لاستیک مناسب برای خودرو را کاملا یاد بگیرید.

راهنمای خرید لاستیک، توی خرید لاستیک استاد شو!راهنمای خرید لاستیک

لیست مطالب این پست

وضع لاستیک دولتی در ایران

اختصاصی دکی کارز؛ این روزها که با تحریم روز افزون دولت آمریکا علیه ایران روبرو می‌شویم، قیمت دلار و در کنارش قیمت اجناس نیز افزایش پیدا می‌کند. یکی از اجناسی که هر خودرو سواری از تیغه تیز آن نتوانسته بگریزد قیمت لاسیک خودرو است!

صرفه جویی در هزینه تعویض روغن موتور ماشینلاستیک خودرو از سال 97 با جهش‌های ناگهانی مواجه شد و تقریبا هر سال قیمت لاستیک 2 برابر شد و باعث شد خیلی از افراد از جمله افراد فعال در حوزه حمل و نقل (باربری، تاکسی، مسافربری و…) با مشکل جدی مواجه شوند.

ثبت نام لاستیک دولتی یا همان تعاونی

دولت نیز با در نظر گرفتن یکسری مزایا ( که کافی هم نیست) شروع به پخش و فروش لاستیک دولتی کرده است و در زیر مجموعه آن، لاستیک سازان داخلی ایرانی از جمله: کویر تایر، بارز، ایران تایر، یزد تایر و رودستون شروع به همکاری کرده‌اند و لاستیک‌های را با عنوان: لاستیک دولتی، تعاونی، سهمیه‌ای، مصوب و… که هر اسمی می‌توان روی آن گذاشت روانه بازار کرده‌اند.

از این رو تصمیم گرفتیم در دکی کارز یک آموزش کامل برای شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید لاستیک دولتی (سهمیه، تعاونی) خودرو خود را دریافت کنید. در این پست ثبت نام لاستیک دولتی، بارز، کویر تایر و ایران تایر به طور کامل توضیح داده خواهد شد.

ثبت نام لاستیک دولتی چه مزیتی داره؟

مهم‌ترین مزیت ثبت نام لاستیک دولتی این هست که، قیمت لاستیک دولتی معمولا نسبت به بازار کمتر هست. معمولا بین 10- 35 درصد، لاستیک دولتی از لاستیک موجود در بازار ارزان تر هست. مزیت بعدی لاستیک دولتی این هست که قیمت لاستیک دولتی معمولا در همه جا یکسان هست، اما لاستیک آزاد در هر جای ممکن هست یک قیمت متفاوت داشته باشد.

نحوه ثبت نام لاستیک دولتی (سهمیه، تعاونی)

برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی (سهمیه) شما 3 راه دارید که لاستیک دولتی برای خودروی خود ثبت نام و دریافت کنید. که به شرح زیر هست:

1- مراجعه به سامانه تخصیص کالا برای ثبت نام لاستیک دولتی.

2- مراجعه به وبسایت رسمی تولید کنندگان لاستیک در ایران جهت ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی.

لاستیک دولتی ( هر یک از تولید کنندگان لاستیک در ایران یک سایت رسمی دارن که می‌توان از آن طریق نسبت به خرید وث ثبت نام لاستیک (چه سهمیه دولتی چه آزاد) اقدام کرد.

3- مراجعه حضوری به نمایندگانی که توسط تولید کنندگان داخلی اعلام شدن برای خرید لاستیک دولتی (باید استارت ماشین رو بزنید و بروید بیرون که این مورد هم خدمتتون عرض می‌کنیم)

حالا اگر آماده‌اید بریم سراغ ثبتنام لاستیک دولتی (تعاونی)

1- ثبت نام لاستیک دولتی از طریق سامانه توزیع کالا

نکته مهم:

ثبت نام در سایت تخصیص کالا برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی (تعاونی)؛ فعلا مختص ناوگان خودروهای سنگین و نیمه سنگینه. پس برای سواری از روش‌های 2 و 3 استفاده کنید.

اما نمی‌دونیم چرا اگر برای ثبت نام لاستیک خودروهای سنگینه چرا لاستیک ماشین سواری رو این قدر بزرگ گذاشتن صفحه اولش!

همچنین بخوانید  عمر مفید لاستیک + 3 نکته‌ای که هیچ‌جا به شما نمی‌گویند!

اما خب در حال هر برای ثبت نام لاستیک دولتی اول در این سامانه یه ثبتنامی کنید شاید در جایی به کار خورد.

برای ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی از طریق سامانه توزیع کالا باید وارد وبسایت رسمی این سامانه شوید. لینک در زیر قرار داده شده.

لینک رسمی ثبت نام لاستیک دولتی در سامانه تخصیص کالا (فعلا مختص خودروهای سنگین و نیمه سنگین): kala.ntsw.ir

بعد از کلیک و ورود به سامانه دریافت لاستیک دولتی باید اطلاعات هویتی خودتون رو وارد کنید؛ کد ملی به همراه شماره تلفن. بعد از وارد کردن شماره تلفن در مرحله بعد برای شماره شما یک مد اعتبار سنجی ارسال می‌شود.

بعد از ورود اطلاعات و راستی آزمایی شماره موبایل وارد صفحه زیر می‌شوید:

ثبت نام لاستیک دولتی در سامانه تخصیص کالا

حالا باید مواردی که در کادرها مشخص شده را پر کنید. مواردی که در سامانه تخصیص کالا برای ثبت نام لاستیک دولتی (تعاونی) نیاز هست:

 • شماره شاسی خودرو
 • شماره موتور
 • شماره VIN

همه این مشخصات روی کارت وسیله نقلیه موجوده.

تا همین جای کار کافیه، چون کاره دیگری نمی‌توانید انجام دهید!

اگر اطلاعات و رویدادهای جدیدی برای وبسایت توزیع کالا جهت ثبت نام لاستیک دولتی رخ داد به شما در همین صفحه اطلاع رسانی میشه.

2- دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی (تعاونی) از طریق وبسایت تولید کنندگان لاستیک ایرانی

نام شرکت تولید کننده لاستیکارزیابی دکی کارز از کیفیت و عملکرد وبسایت برای ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی (از 10)
بارز4
کویر تایر7
ایران تایر5

راه دومی که در اول پست معرفی شد، ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی از طریق خود تولید کنندگان لاستیک در ایران هست. برای ثبت نام لاستیک دولتی از این طریق هم راهنمای زیر را طی کنید.

ورود به سایت رسمی توزیع کنندگان. لینک ورود به وبسایت رسمی این سایت‌ها برای ثبت نام لاستیک دولتی گذاشته شده.

ثبت نام لاستیک دولتی بارز: بارز

ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر: کویر تایر

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر: ایران تایر

ثبت نام لاستیک دولتی بارز

دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی بارز
ثبت نام لاستیک دولتی بارز

بارز هم جز شرکت‌هایی است که ثبت نام لاستیک دولتی را در سایت خود راه انداخته. طبق بررسی‌هایی که کردیم قیمت لاستیک دولتی بارز با قیمت بازار تفاوت داره و ارزش ثبت نام لاستیک دولتی را دارد اما یک موضوعی که هست، ثبت نام لاستیک دولتی بارز واقعا دردسر دارد! همانطور که در بالا هم ذکر کردیم ثبت نام لاستیک بارز امتیاز خوبی از ما نگرفت، سایت بارز از سرعت خوبی برخوردار نبود و همچنین بسیازی از کاربران در خصوص ثبت نام لاستیک دولتی بارز شکایت دارند. اما بهرحال ما نحوه ثبت نام لاستیک دولتی بارز رو هم توضیح داده‌ایم.

کاربران می‌گویند برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز در ساعات تعیین شده وارد سایت می‌شدند اما اون قدر سرعت سایت بارز کاهش پیدا می‌کرده که عمبلیات ثبت نام لاستیک دولتی بارز تقریبا غیر ممکن بود.

بعد از ورود به سایت بارز می‌توانید شروع به خرید کنید. اما باید موارد زیر که توسط بارز برای خرید لاستیک دولتی ارائه شده رو مطالعه کنید:

مشتریان محترم، فقط درصورت دریافت برگ چاپ رسید در مرحله آخر نوبت دهی، نوبت شما با موفقیت ثبت شده است. بدین معنی که دریافت پیامک به تنهایی به منزله ثبت نوبت شما نمی باشد. در صورت عدم دریافت برگ چاپ رسید، خواهشمند است نسبت به دریافت مجدد نوبت اقدام فرمایید.

نوبت دهی سرویس سنتر مشهد در روزهای سه شنبه و سرویس سنتر تهران در روزهای چهارشنبه ساعت 8 صبح انجام می شود.

فروش تایرهای CUV-SUV در این مراکز بدون نوبت انجام می شود.

 • قبل از دریافت نوبت، از سایز صحیح و مناسب تایر خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید، در صورت هرگونه مغایرت امکان تغییر سایز و تحویل تایرمقدور نمی باشد.
 • نوبت دهی در این سامانه مخصوص مصرف کنندگان نهایی و اشخاص حقیقی می‌باشد و به شرکت ها و اشخاص حقوقی نوبت دهی نمی شود، همچنین سوء استفاده از این سامانه پیگرد قانونی دارد. (شرکت ها و سازمان ها می توانند مستقیما با گروه صنعتی بارز مکاتبه نمایند.)
 • با هر کدملی، پلاک خودرو و شماره موبایل، امکان خرید حداکثر چهار حلقه تایر در سال فراهم می‌باشد.
 • ثبت نام می بایست به نام صاحب برگ سبز خودرو انجام شود و مشخصات مالک خودرو و خودروی انتخابی شما با مشخصات مندرج در کارت و برگ سبز خودرو یکسان باشد، در غیر اینصورت تحویل تایر مقدور نمی باشد.(اگر به هر دلیلی همه این مدارک بنام صاحب سند نمی باشد باید وکالتنامه محضری وجود داشته باشد.)
 • فروش تایر فقط به صاحب سند خودرو انجام می شود. (در صورتیکه صاحب سند امکان حضور نداشته باشد فقط بستگان درجه یک ایشان– پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزندان- با ارائه شناسنامه و احراز هویت می توانند بجای ایشان حضور یافته و مراحل خرید را تکمیل کنند.)
 • در صورت فوت نمودن صاحب سند خودرو، با ارائه کپی گواهی انحصار وراثت و خرید از کارت بانکی یکی از وراث این امکان وجود دارد.
 • حضور در زمان تعیین شده ضروری می باشد، لذا صرفا در زمان تعیین شده در سرویس سنتر حضور بهم رسانید، مراجعه در روزهای بعد به هیچ عنوان مورد پذیرش نمی باشد. لذا در صورتیکه فرد به هر دلیلی امکان حضور ندارد باید از طریق یکی از بستگان درجه یک که در بالا اعلام شد اقدام کند و در غیر اینصورت نوبت ایشان باطل می گردد.
 • خرید در سرویس سنتر صرفا” از طریق کارت بانکی صاحب سند خودرو (کارت بانکی به نام صاحب سند خودرو) امکان پذیر می باشد. دریافت وجه به صورت نقدی و یا با کارت فردی به غیر از صاحب سند خودرو مقدور نمی باشد.
 • لطفا در انتخاب و خرید خود دقت فرمایید در صورت تکمیل خرید، برگشت وجه امکان پذیر نمی باشد.
 • فروشگاه از پذیرش مدارک مخدوش و مغایر معذور خواهد بود.
 • طبق دستور اتحادیه لاستیک فروشان مشهد تایرهای خریداری شده در سرویس سنتر مشهد باید در محل سرویس سنتر مشهد روی محور خودرو نصب و پس از نصب به رؤیت کارشناس سرویس سنتر برسد.
 • مبنای قیمت تایر، قیمت مصوب در روز خرید می باشد و قیمت قطعی در سرویس سنترها در روز خرید اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها به پورتال گروه صنعتی بارز مراجعه فرمایید.
 • مسئولیت کلیه اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده خریدار بوده و قابل ویرایش نمی‌باشد.
 • کلیه تایرهای رادیال سیمی سواری گروه صنعتی بارز دارای 30 ماه خدمات پس از فروش می باشد.

با توجه به الزام وزارت بهداشت درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی، داشتن ماسک در هنگام ورود به سرویس سنتر و دریافت لاستیک دولتی (سهمیه) الزامی می‌باشد.

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی بارز

 • اصل و کپی برگ سبز خودرو – سند
 • اصل و کپی کارت ملی صاحب سند
 • اصل و کپی کارت ماشین
 • کارت بانکی صاحب سند خودرو –خرید حتما باید با کارت بانکی صاحب سند انجام شود.
 • رسید سامانه ثبت نام اینترنتی
همچنین بخوانید  نکاتی برای خرید حرفه‌ای لاستیک مناسب خودرو

بعد از خواندن موارد فوق برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز، تیک گزینه (حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های بارز را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافق هستم) را بزنید سپس روی موافقم و ادامه کلیک کنید.

برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز باید موارد بالا را به ترتیب انجام دهید تا بتوانید لاستیک را دریافت کنید.

 1. تایید شرایط
 2. احراز هویت
 3. ثبت مشخصات خودرو
 4. انتخاب محصول و ثبت نوبت
 5. چاپ نونت برای دریافت لاستیک دولتی

برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز هم کافیه مشخصات خودتون به همراه مشخصات خودرو را وارد کنید تا بتوانید ثبت نام را انجام بدید.

سوال مهم این هست که یعنی بارز بعد از 2 سال هنوز نتوانسته یه سرور درست حسابی راه بندازد که سایت موقع ثبت نام این قدر کند نشود!

ارور صفحه ثبت نام لاستیک دولتی بارز
اروری که خیلی از دوستان موقع ثبت نام لاستیک دولتی توی وبسایت بارز باهاش روبرو هستند

ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر
ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

بعد از کلیک روی لینکی که در بالا براتون قرار دادیم می‌توانید وارد سایت کویر تایر و ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی کویر شوید.

مواردی که توسط کویر تایر برای ثبتنام لاستیک دولتی ارائه شده که باید داشته باشید:

جهت خرید، ابتدا باید در سامانه ثبت‌نام کرده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.

 • اطلاعات هویتی و آدرس
 • مشخصات خودرو
 • اسکن رنگی روی کارت ملی
 • اسکن رنگی کارت خودرو (رو و پشت)

سپس شروع به ثبت نام لاستیک دولتی در سامانه کویر تایر می‌کنید.

نکته:

کویر تایر از سیستم توزیع محتوا (CDN) استفاه کرده و باعث شده سایت مثل صفحه ثبت نام لاستیک بارز داغون نباشه.

بعد از ورود و تایید موبایل از شما موارد برای خودرو، نوع خودرو، بارگذاری مدارک و غیر خواسته می‌شود که با فیـــلــتر شکن خاموش موارد رو انجام دهید. چراکه در صورت روشن بودن فیلتر، در سامانه ثبتنام و دریافت لاستیک دولتی کویر تایر با خطا مواجه می‌شوید.

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی کویر تایر

بعد از اینکه همانند ما همه مشخصات تکمیل و تایید شوند باید رو دکمه خرید کلیک کنید و با یک صفحه مانند عکس زیر روبرو می‌شوید که می‌توانید برای دریافت لاستیک دولتی خود در سامانه کویر تایر اقدام کنید.

خرید و دریافت لاستیک دولتی از سامانه کویر تایر

ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر
ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

برای دریافت لاستیک دولتی ایران تایر باید از طریق لینکی که در بالا قرار داده شد وارد سایت ایران تایر شوید.

شرایطی که ایران تایر برای دریافت لاستیک ارائه داده به شرح زیر است:

مشتری محترم
ضمن تشکر از ابراز تمایل شما جهت خرید محصولات تولیدی این شرکت ، به آگاهی می رساند این شرکت ، از طریق سیستم فروش عرضه مستقیم، سعی دارد نسبت به توزیع بدون واسطه محصولات خویش با قیمت مصوب دولتی به مصرف کنندگان نهایی اقدام نماید . در این راستا و به منظور تسهیل و تسریع فرآیند فروش و تحویل کالا در حداقل زمان ممکن ، سامانه نوبت دهی اینترنتی را ایجاد و راه اندازی نموده است . لذا به منظور استفاده از فرصت مذکور و مزایای آن ، خواهشمند است نسبت به درج اطلاعات واقعی خویش در سامانه حاضر مطابق با اطلاعات قید شده در سند مالکیت خودرو ( برگه سبز ) اقدام نموده و در موعد و زمان ثبت شده و همراه با مدارک درخواستی به آدرس فروشگاه عرضه مستقیم شرکت مراجعه فرمایید . انتظار دارد از درج اطلاعات مغایر با محتویات سند خودرو در سامانه جدا خودداری گردد .

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

مهم:

در صورت عدم مراجعه در تاریخ مقرر، نوبت اختصاص یافته باطل گردیده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
مصرف کننده محترم می بایست نسبت به ویرایش اطلاعات خویش و نوبت جدید اقدام نماید.

شرایط دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر

 1. براساس شرایط تعیین شده و به منظور توزیع همگانی سهمیه تایر ، مقرر گردیده است در هر سال 2 حلقه تایر برای هر شماره ملی تحویل گردد لذا چنانچه در سال جاری نسبت به دریافت سهمیه خویش اقدام نموده اید، متاسفانه امکان فروش مجدد وجود نداشته و تقاضا دارد از ثبت نام اجتناب نمایید
 2. فروشگاه عرضه مستقیم از پذیرش پول نقد جدا” معذور می‌باشد و صرفا ” از طریق کارت بانکی نسبت به دریافت وجه تایر فروخته شده اقدام می نماید.
 3. در قبال تحویل تایر، فاکتور رسمی با درج قیمت، تعداد و مشخصات تایر صادر و تحویل می‌گردد. لذا لازم است مشتری گرامی نسبت به دریافت و نگهداری فاکتور مربوطه تا زمان خروج لاستیک از فروشگاه اقدام نماید.
 4. به منظور تسریع در اجرای فرآیند فروش و تحویل کالا، حضور در زمان تعیین شده ضروری میباشد لذا صرفا در زمان تعیین شده در فروشگاه حضور یابید.
 5. فروشگاه از پذیرش مدارک مخدوش و مغایر معذور خواهد بود.
 6. کلیه تایرهای رادیال سیمی سواری عرضه شده دارای 4 سال و تایرهای نخی وانتی و باری دارای 3 سال گارانتی، در قبال عیوب ناشی از فرآیند تولید میباشند. لذا در صورت بروز مشکل فنی در حین مصرف، به دفتر مرکزی خدمات پس از فروش شرکت واقع در کیلومتر 5 جاده مخصوص کرج و یا نمایندگی های توزیع در سراسر کشور مراجعه فرمایید.
همچنین بخوانید  عمر مفید لاستیک + 3 نکته‌ای که هیچ‌جا به شما نمی‌گویند!

مدارک لازم برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی ایرن تایر:

 1. اصل سند مالکیت خودرو ( برگه سبز ) به همراه کپی
 2. اصل کارت ملی صاحب سند خودرو به همراه کپی
 3. کارت بانکی صاحب سند خودرو
 4. اصل رسید سامانه ثبت نام اینترنتی

سپس تیک گزینه (حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس های ایران تایر را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافق هستم) را بزنید.

به همین ترتیب موارد دیگر رو پر می‌کنید در وبسایت ایران تایر، تا به شما رسید نوبت خرید و دریافت لاستیک ایرانی ایران تایر داده شود. حتما از طریق لینک رسمی که برایتان قرار دادم نسبت به ثبت نام لاستیک دولتی ایران تایر اقدام کنید و گول افراد و سایت‌های دیگر رو نخورید.

ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر

برخی از کاربران درباره ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر سوال کرده بودند. طبق تحقیقاتی که ما در خصوص ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر انجام دادیم، ظاهرا امکان ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر بصورت اینترنتی وجود ندارد. اما لاستیک دولتی یزد تایر رو احتمالا بشه از بازار گیر آورد البته اگر گیر بیاد. باید به نمایندگان رسمی یزد تایر سر بزنید و ببینید لاستیک دولتی یزد تایر دارند یا خیر.

ما برای اینکه اطمینان بیشتری از بابت ثبت نام لاستیک دولتی بارز به دست بیاوریم به سایت یزد تایر سر زدیم و وقتی قصد به خرید داشتیم با خرید لاستیک فرغون روبرو شدیم! 🤔 به همین دلیل تا کار به جاهای بدتری نکشید از ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر دست کشیدیم!

ثبت نام لاستیک دولتی یزد تایر

 

3- دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی از طریق مراجعه حضوری به نمایندگان رسمی معرفی شده توسط شرکت‌ها

شما همچنین می‌توانید با مراجعه به برخی نمایندگان معرفی شده توسط سازندگان لاستیک ایرانی نسبت به خرید و دریافت لاستیک دولتی اقدام کنید.

لینک دسترسی به این نمایندگان قرار داده شده است.

نمایندگی کویر تایر | نمایندگی بارز | نمایندگی ایران تایر

در این پست سعی کردیم همه مواردی که برای دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی نیاز هست رو براتون فراهم کنیم. امیداروم بتوانید بعد از مشاهده این پست از دکی کارز لاستیک تعاونی یا همون دولتی ماشینتون رو ثبت نام و دریافت کنید.

اگر نظر یا سوالی در مورد لاستیک دولتی و یا همین مقاله دارید می‌توانید در بخش دیدگاه کامنت کنید.

‌سوالات متداول ثبت نام و دریافت لاستیک دولتی

1- آیا همه افراد می‌توانند لاستیک دولتی ثبت نام کنند؟

بله. هر فرد دارای خودرو می‌تواند نسبت به دریافت و ثبت نام لاستیک دولتی اقدام کند.

2- تعداد حلقه دریافتی برای لاستیک دولتی چه قدر است؟

شما در سال می‌توانید 2 – 4 حلقه لاستیک دولتی ثبت نام یا دریافت کنید. تعداد حلقه لاستیک بسته به نوع شرکت توریع کننده لاستیک دارد.

3- تفاوت قیمت لاستیک دولتی با قیمت لاستیک معمولی در بازار چه قدر است؟

تفاوت قیمت لاستیک دولتی (تعاونی) با لاستیکی که در بازار عرضه می‌شود؛ حدود 100 – 300 هزار تومان است.

4- کیفیت لاستیک دولتی با لاستیک موجود در بازار متفاوت است؟

خیر، کیفیت لاستیک دولتی و لاستیک بازاری یکسان است و تفاوتی در کیفیت و ساختار لاستیک‌ها وجود ندارد.

5- شرکت‌های فروشنده، لاستیکی غیر از لاستیک فابریک خودرو هم در ثبت نام لاستیک دولتی ارائه می‌دهند؟

بله، اما در حال حاضر در ثبت نام لاستیک دولتی فقط سایز فابریک خودرو ارائه می‌شود.

6- مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاستیک دولتی چیست؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاستیک دولتی عبارتند از: کارت وسیله نقلیه، برگ سبز خودرو، کارت ملی، شناسنامه.

7- ثبت نام لاستیک دولتی بارز به چه صورت هست؟

ثبت نام لاستیک دولتی بارز هم مانند دیگر سامانه ها است. اما ظاهرا ثبت نام لاستیک دولتی بارز که در زمان‌های تعیین شده توسط بارز در سایت انجام میشه مشکلاتی زیادی دارد. خیلی از کاربران می‌گویند برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز مشکل دارند و در سایت بارز خیلی سریع موجودی لاستیک‌ها به پایان می‌رسد.

به مکالمه بپیوندید
 1. blank
 2. blank
 3. blank

11 نظر

 1. بسیار عالی نحوه دریافت لاستیک دولتی تعاونی رو توضیح دادید. هیچ سایت اینجور توضیح نداده بود.

  1. ممنونم دوست عزیز. بله سعی ما این بود شما به راحتی بتوانید لاستیک دولتی رو دریافت ثبت نام و خرید کنید.

   مطالب دیگر رو هم ببینید کاربردی هستند

 2. آقا دمت گرم. خیلی باحال و کاربردی ثبت نام لاستیک دولتی رو‌ توضیح دادی. من دنبال لاستیک دولتی بارز بودم که ثبت نام کردم

 3. خیلی ممنون. عالی توضیح دادید نحوه ثبت نام لاستیک دولتی رو.
  یک مطلب هم برای کارشناسی قیمت خودرو بگذارید.

  1. تشکر هادی.
   بله حتما سعی میکنیم برای این موضوع هم مطلب بگذاریم. همچنین این مقاله برای لاستیک دولتی آپدیت میشه

 4. واقعا بارز تو قضیه ثبت نام لاستیک دولتی اذیت میکنه.
  اما بازم ممنون از شما که این پست رو گذاشتید و مارو برای ثبت نام لاستیک دولتی راهنمایی کردید.

 5. خیلی ممنون از توضیحات عالی برای ثبت نام لاستیک دولتی.
  خواستم ببینم اشکالی داره لاستیک عقب بارز باشه لاستیک جلو کویر تایر؟
  ممون میشم پاسخ بدید

  1. تشکر از ثبت بازخورد مثبتتون.
   بهتر هستش که لاستیک عقب و جلو از یک برند باشه. چراکه اگر برند متفاوت باشه احتمالا زیاد نوع چینش آج لاستیک هم فرق داره پس یکی بودن لاستیک توصیه میشه. همچنین مقاله راهنمای خرید لاستیک مناسب کمک زیادی به شما میکنه.

 6. خیلی خوب ثبت نام لاستیک دولتی همه شرکتهارو توضیح دادید.
  لطفا برای روغن موتور هم بگذارید.

 7. بنظرم لاستیک بارز از کویر بهتره ولی خب فعلا هر کدوم دولتی هم گیر بیاد تو ایران بازم خدارو شکر

 8. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بلاگ دکی کارز