تعویض و بازکردن شلگیر 206

28 مرداد 1399 3066 نمایش

سلام، به دکی کارز خوش آمدید در این ویدیو قصد داریم درباره شلگیر خودرو و تعویض شلگیر 206 صحبت کنیم.

شلگیر خودرو

شاید فکر کنید که شلگیر در کارکرد خودرو تاثیر زیادی نداره اما سخت در اشتباهید! شلگیر وظیفه این رو که چه در باران باشید، چه در جاده معمولی چه در برف، چه در گل و لای؛ از برخورد مستفیم موادی که از آسفالت به لاستیک چسبیده می‌شوند و برخوردشون به خودرو جلوگیری می‌کند. کارکرد  با ارزش شلگیر جلوگیری از این اتفاق است

از طرفی شلگیر باعث می‌شود علاوه بر خودروی خودتون از خودروهای دیگرهم محافظت بشه. چرا که در بعضی حالات این مواد به سمت بیرون خودرو و به طرف خودروهای دیگر هم پرت می‌شوند.

همچنین بخوانید  تعویض جنت ترموستات 206

شلگیر 206

شلگیر 206 تیپ 5 تا شلگیر 206 تیپ 2 فرق عمده‌ای نداره. شاید تفاوت در نوع خارها و نوع پلاستیک بکار رفته در شلگیر باشه. عاملی که می‌نواند باعث تفاوت در مدل شلگیرهای 206 بشه تفاوت مدل های خودرو باشه. مثلا شلگیر 206 مدل 85 با شلگیر 206 مدل 98 فرق کنه، البته شاید.

همانطور هم که در ویدیو گفته شد، تعویض شلگیر 206 بسیا هم راحت هست. فقط باید با دقت خارهای شلگیر 206 را که آمپولی هستند یا مدل پرسی رو بیرون بکشید و در نهایت شلگیر را باز یا تعویض کنید. در ویدیو سعی کردیم تمام موارد درباره تعویض شلگیر 206 را بهتون بگیم پس امیدوارم موفق باشید.

همچنین بخوانید  تعویض پمپ مخزن شیشه شور (برفپاکن) پژو 206

توجه کنید اگر قصد خرید شلگیر 206 را هم دارید،بهتره حضوری اینکارو انجام دهید چراکه ممکن است شلگیر ست نشود جنس شلگیر خوب نباشد. پس بهتره از نزدیک شلگیر 206 را ببینید و جنس  شلگیر رو امتحان کنید.

اگر سوال بیشتری درباره تعویض، بازکردن یا در کل شلگیر 206 داشتید می‌توانید کامنت کنید.

دسته بندی ها
پژو206
پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *