video

تعویض لامپ چراغ جلو پراید

16 تیر 1400 303 نمایش

در ویدیو از سری ویدیوهای آموزشی پراید در دکی کارز، سراغ تعویض لامپ چراغ جلو پراید رفتیم. این ویدیو کاملترین آموزش تعویض لامپ چراغ جلو پراید است که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی، در منزل و در سریعترین زمان لامپ چراغ جلو پراید خود را تعویض کنید.

کافیست ویدیو را بصورت کامل ببینید.

در این آموزش تعویض همه لامپ‌های چراغ جلو پراید (لامپ راهنما، لامپ نور کوچک، لامپ نور بالا و لامپ نور اصلی) را توضیح داده‌ایم.

برای این که لامپ سمت فیلتر هوا پراید را تعویض کنید، بهتر است فیلتر هوا باز شود که ما در ویدیوی دیگر نحوه بازکردن و تعویض فیلتر را توضیح داده‌ایم.

همچنین بخوانید  تعویض فیلتر هوا پراید

بعد از بازکردن فیلتر نوبت به تعویض لامپ پراید می‌رسد.

درپوش لامپ چراغ جلو پراید را کنار می‌زنیم. خار هلدر پشت لامپ پراید با مانند ویدیو با دقت کنار میزنیم، به همین راحتی مانند ویدیو لامپ پراید را می‌توانید بیرون بکشید.

شاید بتوان بقیه لامپهای پراید را بدون باز کردن چراغ جلو پراید تعویض کرد، اما ما برای آموزش کاملتر و اینکه امکان اینکه بتوان بهتر فیلم برداری کرد چراغ پراید را باز کردیم، بعد از  باز کردن چراغ دسترسی برای تعویض همه لامپها فراهم می‌شود.

برای تعویض لامپ راهنمای پراید، مانند ویدیو پایه لامپ را می‌چرخانیم، و لامپ راهنمای پراید را بیرون می‌کشیم.

همچنین بخوانید  تعویض لامپ چراغ سقفی پراید

برای تعویض لامپ نور بالا هم به همین صورت عمل‌ می‌کنیم و خار پشت لامپ را آزاد می‌کنیم، نور چراغ کوچک پراید هم کنار نور اصلی قرار دارد و مانند ویدیو، آن را هم تعویض می‌کنیم.

امیدوارم با دیدن این آموزش به راحتی لامپ چراغ جلو پراید خود را تعویض کنید.

اگر سوالی یا ابهامی درباره تعویض لامپ جلو پراید داشتید، سوال خود را کامنت کنید.

دسته بندی ها
پراید
پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *