video

تعویض لامپ‌ و چراغ عقب پژو پارس و پژو 405

28 مرداد 1399 3146 نمایش

به دکی کارز خوش آمدید، در این ویدیو از دکی کارز نحوه تعویض لامپ‌های چراغ عقب پژو 405 و پژو پارس را آموزش داده‌ایم. پس اگر لامپ عقب پارس یا 405 تان سوخته نگران نباشید! این ویدیو آموزشی را تا انتها ببینید و لامپ و چراغ عقب پژو 405 و پژو پارس خود را تعویض کنید و لذت ببرید.

تعویض لامپ و چراغ عقب پژو 405 و پژو پارس تقریبا مشابه یک دیگر است.

خوشبختانه برای تعویض لامپ عقب پژو پارس و پژو 405 نیازی به استفاده از ابزار ندارید. پیچ دستی و پلاستیک نگهدارند لامپ چراغ عقب را مانند ویدیو می‌چرخانیم تا چراغ عقب آزاد شود، پیچ به راحتی باز می‌شود.

همچنین بخوانید  تعویض لامپ چراغ سقفی 405 و پژو پارس

حالا کیت چراغ عقب که لامپ عقب پژو پارس و لامپ 405 روی آن سوار شده را بیرون می‌کشیم. حالا به راحتی هم به چراغ عقب و هم به لامپ عقب دسترسی داریم. برای تعویض چراغ عقب کافیست سوکت چراغ را آزاد کنید.

اگر هم فقط قصد تعویض لامپ عقب پژو پارس و پژو 405 را دارید کافیست مانند ویدیو، هر لامپی که قصد تعویض آن را دارید فشار دهید و به سمت خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. سپس به راحتی اقدام به تعویض لامپ عقب 405 یا پارس خود کنید. برای بستن چراغ عقب همانطور که نسبت به بازکردن اقدام کردیم هم چیز دوباره سر جای خود قرار می‌دهیم و پیچ دستی پلاستیکی را دوباره می‌بندیم.

همچنین بخوانید  تعویض لامپ چراغ ترمز وسط پژو پارس و 405

به همین راحتی شما می‌توانید لامپ عقب و چراغ عقب 405 یا ماشین پژو پارس خود را تعویض کنید. موفق باشید. اگر مشکلی در خصوص تعویض لامپ یا چراغ عقب داشتید می‌توانید سوال خود را کامنت کنید.

دسته بندی ها
پژوپارس پژو405
پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *